Group 1 min

Čo je to detailing

Ak Vám záleží na vašom aute a chcete, aby vyzeralo bezchybne zvonku aj zvnútra, potom potrebujete pomoc profesionálnych detailerov. Ale ak chcete ušetriť čas a peniaze, môžete si urobiť detailing aj sami. V tom prípade sa nezaobídete bez profesionálnej autokozmetiky od spoločnosti Detail. Detailing je to komplex profesionálnych kozmetických produktov pre auto vrátane umývania, chemického čistenia interiéru, leštenia a ošetreniа ochrannými prípravkami.

Detailing umožňuje udržiavať auto v perfektnom stave: chrániť lak karosérie, predĺžiť životnosť kolies, zachovať interiérový textil a kožu v pôvodnom stave, menej často umývať auto, zlepšiť viditeľnosť skiel pri daždi. Moderné technológie umožňujú získať výhody Detailingovej starostlivosti o auto v domácom prostredí. Zároveň ušetriť čas a peniaze.

Prečo je potrebné zvoliť autokozmetiku Detail

Ak Vám záleží na vašom aute a chcete, aby vyzeralo bezchybne zvonku aj zvnútra, potom potrebujete pomoc profesionálnych detailerov. Ale ak chcete ušetriť čas a peniaze, môžete si urobiť detailing aj sami. V tom prípade sa nezaobídete bez profesionálnej autokozmetiky od spoločnosti Detail. Detailing je to komplex profesionálnych kozmetických produktov pre auto vrátane umývania, chemického čistenia interiéru, leštenia a ošetreniа karosérie ochrannými prípravkami.

Detailing umožňuje udržiavať auto v perfektnom stave: chrániť lak karosérie, predĺžiť životnosť kolies, zachovať interiérový textil a kožu v pôvodnom stave, menej často umývať auto, zlepšiť viditeľnosť skiel  v daždi. Moderné technológie umožňujú získať výhody Detailingovej starostlivosti o auto v domácom prostredí. Zároveň ušetriť čas a peniaze.

Group 9
ld 1 min ld 2 min

Výhody produktov Detail

Nie je potrebné žiadne úsilie – prípravky na molekulárnej úrovni si poradia so znečistením

Šetria váš čas - +10-15 minút k bežnému umývaniu

Úspora peňazí - nepotrebujete často umývať auto, nevyžaduje sa chemické čistenie interiéru, lak, plastové diely, koža a guma majú dlhšiu životnosť.

Dokonalá čistota - nezanecháva šmuhy

Nie je potrebné žiadne špeciálne vybavenie - postačí rozprašovač a utierky

Bezpečnosť laku - odstraňuje iba nečistoty a organické látky

Nízka spotreba - prípravky miniete za pol roka až rok

Šampóny Detaill

Šampóny Detaill sú určené na kontaktné aj bezdotykové umývanie.

Špeciálne navrhnuté zloženie šampónov zachováva lak, dokonale odstraňuje nečistoty a zároveň chráni pred ultrafialovým žiarením, koróziou a statickým prachom.

Už nebudete potrebovať tak často umývať auto, lebo špina a prach budú menej usadzovať sa na karosérii.

Čistič diskov a černidlo na pneumatiky Detail

Čistič diskov a černidlo na pneumatiky Detail okamžite premieňa pneumatiky. Čistič rozkladá zažratú železitú špinu na diskoch a černidlo na pneumatiky obnovuje ich pôvodný vzhľad čím aj chráni pred popraskaním a vyblednutím.

Odporúčame používať v samoobslužných autoumyvárňach, keďže brzdový prach sa hromadí na diskoch a bežný šampón dosť často s ním neporadí.

Leštidlá Detail

Leštidlá Detail vytvárajú ochranný štíť, ktorý odpudzuje špinu a vodu. Ako výsledok vozidlo perfektne
vyzerá a dlho sa nešpiní.

Tieto prípravky nevyžadujú zložitú aplikáciu a špeciálne vybavenie, a výsledkom je čistá karoséria bez šmúh, mikroškrabancov, hmyzu a vtáčích trusov. Len za 5 minút vaše auto bude sa lesknúť, a vydrží to aj niekoľko týždňov.

Čistič skiel a nanopovlak Detail

Čistič skiel a nanopovlak Detail zaručujú maximálnu viditeľnosť a bezpečnosť za každého počasia. Najmä na sklách a zrkadlách sú viditeľné šmuhy po umytí a odtlačky prstov. Čistič skla Detail vyrieši tento problém na prvýkrát. Čistič nezanecháva šmuhy na skle a olejový film. Nanopovlak Detail vyplní mikropóry a mikrotrhlinky na skle a vytvorí neviditeľný film.

Kvapky vody budú len kĺzať z ošetreného povrchu a zanechajú ho čistým na dlhší čas, pritom špina a hmyz počas jazdy ľahko sa zmyjú bežnou kvapalinou do ostrekovačov.

Detail predstavuje kompletnú

Sadu čistiacich prostriedkov pre kožené a textilné interiéry. Používaním čističov Detail ľahko odstránite nečistoty rôzneho pôvodu bez šmúh a zmeny farby. Teraz už sa nemusíte báť zafarbenia svetlého koženého interiéru na modro od rifľoviny. Čistič kože Detail s tým si hravo poradí.

Ošetrenie kože Detail pomôže obnoviť štruktúru kože, a pri pravidelnom používaní koža dlhšie vydrží a nepopraská. Leštiaci prípravok na plasty Detail okamžite dodáva povrchu matný prirodzený vzhľad a antistatický efekt, prach už nebudete musieť utierať tak často. S nečistotami na akomkoľvek povrchu interiéru si ľahko poradí univerzálny čistič Detail. Produkty Detail zabezpečujú čistotu interiéru a šetria vaše peniaze.