Čistič diskov a kolies Detail

Chcete, aby vaše disky vyzerali vždy ako nové? Inovatívne produkty pre starostlivost o disky a pneumatiky od spoločnosti Detail túto úlohu ľahko zvládnu. Čistič diskov za krátky čas rozpustí ťažké usadeniny a silné nečistoty na diskoch bez poškodenia diskov a ostatných povrchov vozidla.
Oživovač na pneumatík im vráti pôvodný vzhľad a chráni pred popraskaním a vyblednutím. Pomocou autokozmetiky Detail si ľahko a rýchlo obnovíte pôvodný vzhľad kolies a predĺžite ich životnosť. Ušetríte tak svoj čas a peniaze.

Prostriedky na čistenie kolies

Čistič diskov Wheel Cleaner Neon

BadBoys Wheel Cleaner Neon

Produkt na každodennú starostlivosť o kolesá neobsahuje látky ktoré zpôsobujú “krvácanie” (deironizáciu). Vďaka použitiu silného zeleného farbiva môžete presne vidieť, kde bol produkt aplikovaný. Hustá konzistencia gélu predlžuje účinok produktu. Produkt s príjemnou vôňou hrozna. Základný produkt, bezpečný pre lakované disky.

Charakteristiky produktu:

Produkt určený na čistenie diskov vylepšená gélová formula umožňuje produktu pôsobiť dlhšie, a vďaka tomu sa dlhšie udrží na povrchu kolies v podobe rovnomerného gélového povlaku, čo zabezpečuje jeho dlhšie pôsobenie na povrchu.

 

Čistič diskov Wheel Cleaner Bleeding

BadBoys Wheel Cleaner Bleeding 

Koncentrovaný gél určený pre efektívne čistenie diskov. Jeho gélová formula zabezpečuje hlboké preniknutie do nečistôt a v interakcii s kovovými časticami mení farbu gélu na krvavú červenú farbu, čo umožňuje zistiť miesta s najvyššou koncentráciou nečistôt. Odporúča sa použiť na čistenie silne znečistených diskov.

Charakteristiky produktu:

- koncentrovaný gél na čistenie diskov - gélová formula zabezpečuje hlboké preniknutie do nečistôt a dlhšie sa udrźý na kolesách Vďaka čomu bude dlhšie v interakcii s kovovými časticami - zmena farby na krvavú červenú ukazuje miesta s najvyššou koncentráciou nečistôt - produkt sa ľahko prilepí na povrch disku v podobe rovnomerného gélového filmu, čo zabezpečuje dlhotrvajúce účinky - pH-neutralný, bezpečný pre čisté povrchy pri použití podľa návodu - má neutralizovanú vôňu (charakteristickú pre iné podobné produkty)

 

Čistič diskov Detail IR - Iron

Čistič diskov Iron okamžite rozpúšťa silné nečistoty na diskoch. Pri kontakte s brzdným prachom, špinou a statickým prachom prípravok to rozkladá na molekulárnej úrovni bez poškodenia laku. Ľahko si poradí s nečistotami, ktoré nie je možné úplne vyčistiť bežnými prostriedkami.

Pomocou produktov autokozmetiky Detail zmyjete zažratú špinu bez väčšej námahy, čím ušetríte svoj čas/peniaze a získate vynikajúci výsledok.
Čistič diskov je ideálny na použitie v samoobslužných autoumyvárňach alebo doma. Nemusíte nič trieť, stačí použiť prostriedok a chvíľu počkať.

- Účinne odstraňuje špinu a brzdový prach z diskov.

- Obsahuje aktívne zložky na odstraňovanie železných usadenín.

- Má rýchly účinok a ľahko sa oplachuje vodou.

- Môže sa používať na akékoľvek druhy diskov vrátane ľahkých zliatin.

- Nepoškodzuje farbu a lakovanie diskov.

Černidlo na pneumatiky Detail TR (Tire)

Oživovač na pneumatiky Tire (TR) dodá vašim pneumatikám veľkolepý vzhľad a vráti im pôvodnú farbu. Zloženie má hydrofóbne, ochranné a regeneračné vlastnosti. Pri použití tohto prípravku sa na povrchu pneumatiky vytvorí film odpudzujúci nečistoty, ktorý ich chráni pred popraskaním a vyblednutím, čím sa predlžuje ich životnosť. Prostriedok je ideálny na zachovanie letných/zimných pneumatík pre dlhodobé skladovanie. S autokozmetikou Detail je ľahké udržiavať pneumatiky v perfektnom stave. - Poskytuje ochranu pneumatik pred UV žiarením a cestnout nečistotou - Dodáva pneumatikám matnú čiernu farbu. - Má vysokú odolnosť voči odretiu a vyblednutiu. - Ľahko sa nanáša a rýchlo schne. - Je vhodná na použitie na akomkoľvek type automobilových pneumatík.

 

Keramická ochrana na pneumatiky Ceramic Tyre Dressing

je prípravok, ktorý vyživuje a dodáva pneumatikám prirodzený vzhľad na dlhú dobu. Ceramic Tire Dressing vytvára aktívnu ochranu SiO, ktorá pomáha chrániť pneumatiky pred vplyvom počasia , cestnej špiny a oxidácie. Preniká do pneumatiky a vytvára vodoodpudivý povlak, ktorý si dlhšie zachováva lesk a prirodzený  vzhľad.


Návod na použitie:

Naneste na riadne vyčistený  a suchý povrch pneumatiky.

Naneste tenkú vrstvu štetcom alebo špongiou.

Votrite do bočnice pneumatiky, aby ste zabezpečili rovnomerné pokrytie.

Nechajte produkt vstrebať sa  5-20 minút, v závislosti od savosti pneumatiky.

Prebytok utrite handričkou z mikrovlákna, ktorá nepúšťa vlákna.

Čistič Pneumatík a Gumených Častí

BadBoys Čistič Pneumatík a Gumených Častí s príjemnou vôňou.

Okamžite preniká špinou a účinne ju oddeľuje od povrchu. Pred použitím BadBoys Tire & Rubber Cleaner použite Aktívnu Penu a BadBoys Šampón, aby ste pneumatiky nemuseli ručne čistiť . Tire & Rubber Cleaner odmastí povrch pneumatík a zostanú čisté. Po čistení pneumatík s Tire & Rubber Cleaner sa odporúča použiť BadBoys Dressing na Pneumatiky pre pôvodný čierny vzhľad pneumatík.

Charakteristiky produktu:

- Produkt na čistenie pneumatík a gumených častí.
- Odmastňuje povrch a pripravý na aplikáciu BadBoys oživovača na pneumatiky.
- Bezpečný pre pôvodne farebné nápisy.
- Produkt je pripravený na použitie a nie je potreba ho riediť.
- Používa sa bez kontaktu, bez potreby ručného čistenia..
- Bezpečný pre čistený povrch, ak sa aplikuje podľa odporúčaní.
- Potrebný pred aplikáciou oživovača na Pneumatiky od BadBoys pre zatmavenie gúm.

Aplikátor na černenie Pneumatík

Chemicky odolný aplikátor na černenie pneumatík Detail je určený na aplikáciu konzervačných prostriedkov na pneumatiky. Tvar aplikátora zaručuje čistotu rúk počas práce a jeho štruktúra umožňuje znížiť spotrebu. Umožňuje rovnomerné nanesenie prostriedku na pneumatiku

- Zabezpečuje rovnomerné nanesenieochrany na pneumatiky, bez vytvárania fľakov alebo odtieňov.
- Je pohodlný na používanie, má ergonomický dizajn a ľahko sa drží v ruke.
- Má pevnú a odolnú konštrukciu, ktorá zaisťuje dlhú životnosť.
- Ideálne na použitie s rôznymi druhmi ochrán na pneumatiky.
- Umožňuje dosiahnuť kvalitne naimpregnované pneumatiky za krátky čas

 

Detailing svojpomocne

Nečistoty, prach a železité usadeniny zhoršujú vzhľad kolies a ovplyvňujú ich životnosť. Aby ste tomu zabránili, stačí kolesá umyť aspoň raz za mesiac a ošetriť tou správnou autochémiou. Vôbec nie je potrebné chodiť do profesionálnej autoumyvárne.

Stačí si kúpiť čistič diskov a aplikátor na černenie gúm Detail a dosiahnete rovnaký efekt v jednoduchej samoobslužnej autoumyvárni alebo doma s Kerher.

Čistič diskov a kolies badboys
Prehrať video

Výhody produktov Detail

Nie je potrebná žiadna námaha - prostriedky si poradia sami so znečistením

Šetrí váš čas - jednoducho vrátite kolesám pôvodný vzhľad za 5 minút

Ekonomická spotreba - vydrží až 12 aplikácií, vystačí na jeden rok

Dokonalá čistota – poradí si s nečistotami na diskoch, s ktorými si bežné produkty nevedia poradiť

Nie je potrebné žiadne ďalšie vybavenie - stačí trocha vody na zmytie rozpustených nečistôt a aplikátor pre nanesenie černidla

Bezpečnosť laku - výrobok je absolútne bezpečný pre všetky povrchy vášho vozidla

Recenzie našich zákazníkov po umytí autochémiou Detail

Čistič diskov a kolies Detail

Video

Atrament na pneumatiky vráti im pôvodný vzhľad a ochráni pred prasknutím a vyblednutím. Pomocou autochémie Detail si ľahko a rýchlo obnovíte pôvodný vzhľad kolies a predĺžite ich životnosť. Ušetríte tak svoj čas a peniaze.

Prehrať video
POSUDKY

Hodnotenia zákazníkov