utošampón na umývanie karosérie vozidiel badboys

Autošampón na umývanie karosérie vozidiel Detail

Potrebujete si umyť auto? Vyskúšajte náš nový inovatívny čistič karosérií aut na odstránenie cestnej špiny, prachu a hmyzu. Tento autošampón je určený na klasické kontaktné ako aj bezdotykové umývanie.

Špecialisti vyvinuli receptúru, ktorá chráni lak karosérie. Špeciálne zloženie nielenže úplne odstráni nečistoty, ale aj chráni pred ultrafialovým žiarením, koróziou, statickým prachom a vodou počas celého týždňa.

Pomocou autochémie Detail bez námahy zmyjete zažratú špinu a hmyz, čím ušetríte čas a zachováte lak na karosérii. S autošampónom totiž nemusíte auto utierať.

Stačí naniesť šampón a chvíľu počkať.

Čistiace prostriedky pre karosériu

Šampón Detail HS - Hydro Shampoo

Šampón pre ručné umývanie Detail HS pomáha rýchlo odstrániť odolnú špinu. Pri kontakte s nečistotami, hmyzom, statickým prachom tento autošampón na molekulárnej úrovni ich odstráni bez poškodenia laku. Hydro Shampoo je vhodný na ručné aj automatické umývanie.

Bezpečný pre lakovanie: Tento šampón obsahuje špeciálne prísady, ktoré chránia lakovaný povrch automobilu pred poškodením a poškriabaním.

Účinné čistenie: Detail HS Hydro Shampoo má vysokú schopnosť čistenia, čo umožňuje efektívne odstraňovať nečistoty z povrchu vozidla.

Jemná starostlivosť: Tento šampón obsahuje jemné zložky, ktoré jemne starajú sa o povrch automobilu a udržiavajú jeho lesk.

Odstraňovanie škvŕn po vode: Detail HS Hydro Shampoo obsahuje prísady, ktoré pomáhajú odstrániť stopy vody a iných minerálnych nečistôt z povrchu automobilu.

Alkalický šampón Alkaline Shampoo

BadBoys Alkalický šampón 500 ml

Tento alkalický šampón s vylepšeným zložením má oveľa lepšie čistiacie vlastnosti ako neutrálny šampón. Navrhnutý na odstránenie ťažkej špiny z karosérie auta. Bezpečný pre tvrdé vosky a keramické povlaky. Úplne bezpečný pre laky, disky, tesnenia a okná áut

Použitie:

- vykonajte nepriamy predpásový umývač pomocou aktívnej peny alebo predpásového umývača (TFR),

- pripravte roztok zmiešaním šampónu s vodou, použite 25 ml šampónu na 10 l vody,

- odporúčame umývanie pomocou “dvoch vedierok”, začínajúc na streche, klesajúc dolu pomocou rukavice z ovčej vlny RRC a vedierka s oddelovačom,

- opláchnite vozidlo vodou (najlepšie pomocou vysokotlakovej hadice), aby ste odstránili akúkoľvek zvyšnú špinu a nečistoty. 

Acid šampón a pena Acid Shampoo & Foam

BadBoys Acid Shampoo & Foam vôňa: TUTTI FRUTTI

Je vysoko výkonný a univerzálny produkt s kyslým pH, určený na použitie ako kyslý autoshampón a vo forme kyslej aktívnej peny.

Účinne zmäkčuje nečistoty a podporuje odstránenie minerálnych usadenín, čím rýchlo čistí povrch od nahromadených nečistôt. Vytvorený pre údržbu rôznych foriem ochrany lakov a pre neustálu starostlivosť o vozidlo.

Vzhľadom na silné odmašťovacie vlastnosti sa hodí aj na domáce prípravy povrchu pred nanesením vosku. Bezpečný pre laky a ochranné nátery. Neobsahuje lakové prísady ani zložky zvyšujúce kĺzavosť.

Obsahuje látky, ktoré zjemňujú vodu a oddialujú vysychanie na povrchu, vďaka čomu je príprava ľahko opláchnuteľná a zároveň minimalizuje riziko škvŕn a šmúh.

Špongia Detail Car Sponge do auta

Špongia z polyuretánovej peny Detail je špeciálne navrhnutá na šetrné umývanie karosérie auta. Pomocou veľkých pórov dokonale absorbuje vodu a dodáva viac peny na aplikáciu.

S ňou môžete ľahko umyť auto od akéhokoľvek znečistenia. Zloženie polyuretánovej peny je odolne a vydrží až 1 rok. Dá sa použivať s akoukoľvek autochémiou Detail.

Utierka Detail Extra Dry

Utierka z mikrovlákna Detail absorbuje až 500 % viac svojej vlastnej hmotnosti. S jej pomocou si ľahko utriete karosériu aj sklo do sucha bez šmúh. Funkcia utierky na sušenie v jej špeciálnom pletení, ktoré pri kontakte s povrchom auta vytvára povrchové napätie. Vďaka tomu sa minimalizuje riziko poškodenia laku a vlhkosť sa absorbuje ihneď. Povrch karosérie sa stáva dokonale čistým a suchým.

Charakteristiky:

Rozmer uteerky: 50x60 cm. Hustota: 550 g/m2.
Zloženie: 30% polyamid, 70% polyester.


s DPH

Detailing svojpomocne

Nečistoty, prach a hmyz zhoršujú vzhľad vozidla, čo môže tiež poškodiť lak a postupom času viesť aj ku vzniku korózie. Aby ste tomu zabránili, stačí auto aspoň raz týždenne umyť tou správnou autochémiou.

Vôbec nie je potrebné chodiť do profesionálnej autoumyvárne. Stačí si kúpiť šampón, hubku a utierku Detail a rovnaký efekt dosiahnete pri jednoduchej samoobslužnej autoumyvárni alebo doma s Kerher.

utošampón na umývanie karosérie vozidiel badboys
Prehrať video

Výhody produktov Detail a BadBoys

Nie je potrebné žiadna námaha - aktívna pena si poradí so znečistením.

Šetrí váš čas –jednoducho umyjete auto za 5 minút

Nízka spotreba – vydrží až 10 použití, vystačí na pol roka

Dokonalá čistota - nezanecháva špinu a šmuhy 

Nie je potrebné žiadne ďalšie vybavenie – postačí len pár vedier s vodou

Bezpečnosť laku - odstraňuje iba nečistoty a organické látky

Recenzie našich zákazníkov po umytí autochémiou Detail a BadBoys

Recenzie našich zákazníkov po umytí autochémiou Detail a BadBoys

DT 0115

Video

Špecialisti vyvinuli receptúru, ktorá chráni lak karosérie. Špeciálne zloženie nielenže úplne odstráni nečistoty, ale aj chráni pred ultrafialovým žiarením, koróziou, statickým prachom a vodou počas celého týždňa.

Prehrať video
POSUDKY

Hodnotenia zákazníkov