Čistič čelného skla, svetlometov a zrkadiel Detail

Čistič čelného skla, svetlometov a zrkadiel Detail

Dážď, blato a hmyz prekážajú vodičovi vo výhľade. Bežná kvapalina do ostrekovačov si dobre neporadí s organickými usadeninami na skle. Aby ste čelné sklo dobre umyli, musíte sa niekedy posnažiť a použiť špongie s tvrdým povlakom, čím riskujete poškriabanie.

Do týchto mikrotrhliniek sa zanáša prach a nečistoty, čo môže dokonca zhoršiť výhľad a viditeľnosť.
Čistič na čelné sklo Detail účinne čistí sklo od prachu, nečistôt a organických látok a nezanecháva šmuhy ani olejový film.

Hydrofóbny povlak ochráni sklenené povrchy pred prenikaním nečistôt do mikrotrhlín. S autochémiou Detail máte zabezpečenú vynikajúcu viditeľnosť za každého počasia.

Čistiace prostriedky na sklenené povrchy vozidla

Čistič skla Detail CG - Clean Glass

Čistič skla Detail CG rýchlo odstráni všetky nečistoty z vášho čelného skla. Vďaka obsahu alkoholu ľahko rozpúšťa organické usadeniny a nezanecháva žiadne šmuhy. Vhodný na všetky sklenené povrchy, tónovacie fólie a zrkadlá.

- Účinné odstránenie špiny a šmýkaviek.

- Bez stôp a s leskom.

- Jednoduché použitie a rýchloschnúce.

- Bezpečný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie.

- Vhodný pre rôzne povrchy zo skla.

Clean Glass je účinný čistič skla s rýchloschnúcou a jednoduchou aplikáciou. Jeho bezstopy a bezpečná formula s prírodnými zložkami robí z Clean Glass skvelý výber pre čistenie rôznych sklených povrchov.

Čistič skla BadBoys Glass Cleaner

Produkt na čistenie čelného skla, okien a zrkadiel automobilov. Vďaka svojim odmasťovacím vlastnostiam je vhodný aj na silno znečistené sklenené povrchy v interiéroch vozidiel. Použitie formuly ‘Streak free’ zaisťuje, že čistená plocha zostane bez škvŕn a sklo zostane čisté dlhšie. Prípravok s príjemnou vôňou grapefruitu.

 - účinne rozpúšťa nečistoty na sklenenej ploche

- založený na formule STREAK FREE

- nezanecháva šmuhy

- bezpečný pre plastové, čelné sklo, okná a zrkadlá

- bezpečný pre lakované, natreté, leštené kovové, chrómové, anodizované, práškovo lakované, karbónové alebo vinýlové fólie

- produkt je pripravený na použitie

Utierka na čistenie autoskla Glass Wipe

Utierka Detail GW je špeciálne navrhnutá pre sklenené povrchy. Má tkaninu bez chĺpkov, ktorá si lepšie poradí s nečistotami tým, že uvoľňuje a odstraňuje čiastočky nečistôt. V kombinácii s čistiacimi prostriedkami na sklá Detail táto utierka ľahko odstraňuje nečistoty zo skiel bez zanechávania šmúh.

Tu sú niektoré z jeho charakteristík:

- Účinné čistenie a sušenie sklených povrchov.

- Jemný a šetrný materiál.

- Rýchloschnúca.

- Vysoká absorpčná schopnosť.

- Viacnásobné použitie.
Utierka Detail GW zaručuje dokonalé a bezšpongové čistenie sklených povrchov bez poškodenia. Je veľmi šetrná k povrchu, čo zabezpečuje, že nezanecháva škrabance alebo stopu na skle. Vynikajúca absorpčná schopnosť umožňuje úplné odstránenie vody a znečistenia z povrchu skla a zanecháva krištáľovo čistý lesk.


s DPH

Hydrofóbny povlak Nano Glass

Detail NG je nový a efektívny spôsob ochrany vášho skla. Pri aplikácii vypĺňa mikropóry a mikrotrhliny na sklenených povrchoch a vytvára neviditeľný film.

Dážď s prachom, špina od auta idúceho spredu, hmyz – to všetko sa dá jednoducho umyť bežnou kvapalinou do ostrekovačov. Voda sa jednoducho kĺže z ošetreného povrchu skla a zanechá ho čistým na dlhší čas.
- Účinne odstraňuje špinu, prach a odtlačky prstov, zanechávajúc sklá dokonale čisté. - Obsahuje nanočastice, ktoré vytvárajú ochrannú vrstvu na sklách a bránia tvorbe vodných a olejových škvŕn. - Má antistatický účinok, ktorý zabraňuje nahromadeniu prachu a špiny na sklách v budúcnosti.
- Nezanecháva šmúhy a stopy po čistiacich prostriedkoch. - Jednoducho sa nanáša a odstraňuje pomocou mikrovlákna alebo papierovej utierky. - Je bezpečný pre životné prostredie a zdravie človeka, pretože neobsahuje agresívne chemické látky.

Detailing svojpomocne

Pre zabezpečenie čo najlepšej viditeľnosti v aute nie je potrebné navštevovať špecializované autoumyvárne. Do kufra stačí vložiť čistič skiel Detail.
Prostriedok vám pomôže rýchlo sa zbaviť akéhokoľvek znečistenia bez zanechania šmúh.


Stačí naniesť na špinavé sklo a utrieť utierkou. Na ochranu skla a predĺženie jeho životnosti odporúča sa aplikovať hydrofóbny povlak raz týždenne.

Čistič čelného skla, svetlometov a zrkadiel Detail
Prehrať video

Výhody produktov Detail

Nie je potrebné žiadna námaha - alkoholový základ si poradí so znečistením.

Šetrí váš čas – sklo si jednoducho vyčistíte za 5 minút

Nízka spotreba - vystačí na pol roka alebo aj rok

Dokonalá čistota - nezanecháva šmuhy

Nie sú potrebné Špongie s tvrdým povlakom - stačí len fľaša s rozprašovačom a handrička

Bezpečnosť skla - prípravok chráni mikrotrhlinky pred nečistotami

Recenzie našich zákazníkov po umytí autochémiou Detail

Recenzie našich zákazníkov po umytí autochémiou Detail

CLEAN GLASS

Video

Do týchto mikrotrhliniek sa zanáša prach a nečistoty, čo môže dokonca zhoršiť výhľad a viditeľnosť.


Čistič na čelné sklo Detail účinne čistí sklo od prachu, nečistôt a organických látok a nezanecháva šmuhy ani olejový film.

Prehrať video
POSUDKY

Hodnotenia zákazníkov